WYNIKI

Reklama

NEWS REGULAMIN PYTANIA WYNIKI ODPOWIEDZI FORUM


 

Lista wszystkich Uczestników Konkursu i zdobytych przez nich punktów znajduje się TUTAJ :.
 


 

OFICJALNE WYNIKI TURY IV i zarazem całego ETAPU XII znajdują się TUTAJ :.
 

Spośród 92 osób, które wzięły udział w IV Turze Etapu XII nagrody:

książkę "Samuel. Prorok religijny i polityczny" :.

książkę "Lud w drodze" :.

(oraz być może również długopis z logo portalu Wiara.pl)

w drodze losowania zdobyli:

WSZYSCY

Gratulujemy !!!

 



 

dla przypomnienia - zasady przyznawania miejsc można znaleźć TUTAJ :.
 





Do tej pory nagrody otrzymali:

W EDYCJI WSTĘPNEJ:

Tydzień I - Urszula Gałązka i s. Roberta
Tydzień II - ella
(po losowaniu spośród 42 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tydzień III - agnik (po losowaniu spośród 18 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tydzień IV - Ryszard z Poznania (po losowaniu spośród 16 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

NAGRODA "MIESIĄCA" - Kruszewska Beata (po losowaniu spośród 4 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
 



 

KONKURS BIBLIJNY




ETAP I (27.11. – 24.12.) - Kudyn (po losowaniu spośród 34 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (27.11. – 03.12.) - Jan Płoszczyca (po losowaniu spośród 110 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (04.12. – 10.12.) - Marian Drawiński (po losowaniu spośród 124 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (11.12. – 17.12.) - aprosze (po losowaniu spośród 68 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (18.12. – 24.12.) - Lidia Dziędziura (po losowaniu spośród 118 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP II (25.12. – 18.02.) - Stanisław Dziedzic oraz sachmett (po losowaniu spośród 25 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (25.12. – 07.01.) - sachmett (po losowaniu spośród 38 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (08.01. – 21.01.) - Lucyna Lejba (po losowaniu spośród 71 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (22.01. – 04.02.) - Dorota Tondera (po losowaniu spośród 83 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (05.02. – 18.02.) - kamil.ek88 (po losowaniu spośród 61 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP III (19.02. – 18.03.) - aprosze oraz Beata Kruszewska (po losowaniu spośród 10 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (19.02. – 25.02.) - anqiu (po losowaniu spośród 118 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (26.02. – 04.03.) - Kasia (po losowaniu spośród 24 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (05.03. – 11.03.) - Wiesława Jasińska-Knara (po losowaniu spośród 43 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (12.03. – 18.03.) - Krzyżak (po losowaniu spośród 86 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP IV (19.03 – 22.04.) - agnik (jako jedyna, która uzyskała maksymalną ilość punktów)
Tura 4 trwa 2 tygodnie - ze względu na Święta

Tura 1 (19.03. – 25.03.) - agnik (jako jedyna, która uzyskała maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (26.03. – 01.04.) - Ireneusz Mazurski (po losowaniu spośród 56 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (02.04. – 08.04.) - Urszula Gałązka (po losowaniu spośród 21 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (09.04. – 22.04.) - Ania B, ATJ, Elżbieta Cabała, Elżbieta Iwanowska, Przemysław Zięć (spośród 118 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP V (23.04. – 20.05.) - Ewa Klimczyk oraz Kasia RT (po losowaniu spośród 17 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (23.04. – 29.04.) - Steve (po losowaniu spośród 44 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (30.04. – 06.05.) - Danka (po losowaniu spośród 53 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (07.05. – 13.05.) - andreaszek (po losowaniu spośród 89 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (14.05. – 20.05.) - Stanisław Dziedzic (po losowaniu spośród 98 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP VI (21.05. – 10.06.) - Stefan Nowak (po losowaniu spośród 34 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
(tym razem tylko 3 tury)

Tura 1 (21.05. – 27.05.) - Grzegorz Stopa (po losowaniu spośród 87 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (28.05. – 03.06.) - Ilona Lorenz (po losowaniu spośród 70 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (04.06. – 10.06.) - Siódma (po losowaniu spośród 44 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP VII (11.06. – 01.07) - Ilona Lorenz (po losowaniu spośród 23 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
(tym razem tylko 3 tury)

Tura 1 (11.06. – 17.06.) - espera (po losowaniu spośród 87 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (18.06. – 24.06.) - Marek Kotysz (po losowaniu spośród 79 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (25.06. – 01.07.) - Ewa Klimczyk (po losowaniu spośród 28 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP VIII (02.07. – 29.07.) - Andrzej Brzozowski (po losowaniu spośród 15 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
(bez tur – ze względu na wakacje)


ETAP IX (30.07. – 26.08.) - HALA i Katalina (po losowaniu spośród 82 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
(bez tur – ze względu na wakacje)


ETAP X (27.08. – 23.09.) - bwojciech (po losowaniu spośród 20 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (27.08. – 02.09.) - Barka (po losowaniu spośród 55 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (03.09. – 09.09.) - s. Roberta (po losowaniu spośród 72 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (10.09. – 16.09.) - Bury JT (po losowaniu spośród 36 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (17.09. – 23.09.) - Jadwiga Nocoń (po losowaniu spośród 88 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP XI (24.09. – 21.10.) - Jerzy Wilczek (po losowaniu spośród 28 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)

Tura 1 (24.09. – 30.09.) - Aneczka K (po losowaniu spośród 54 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (01.10. – 07.10.) - elka (po losowaniu spośród 73 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (08.10. – 14.10.) - Ewa Mańka (po losowaniu spośród 79 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (15.10. – 21.10.) - Monika Juszka (po losowaniu spośród 35 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)


ETAP XII (22.10. – 18.11.) -

Tura 1 (22.10. – 28.10.) - EMKA (po losowaniu spośród 45 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 2 (29.10. – 04.11.) - Tomasz Wybraniec (po losowaniu spośród 72 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 3 (05.11. – 11.11.) - BZ-K (po losowaniu spośród 81 osób, które uzyskały maksymalną ilość punktów)
Tura 4 (12.11. – 18.11.) -


(sprawdzanie i obliczanie wyników)


Zakończenie Konkursu i ogłoszenie wyników (26.11.)

Ogłoszenie wyników zostało przesunięte na I Niedzielę Adwentu (tj. 03.12.2006)

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Zobacz

Autopromocja

Reklama

Reklama

Reklama