Komentarze 2
 • Ppp
  22.03.2019 06:32
  Jeśli teoretyczne wymagania są nierealistyczne, to przegrywają z praktyką życiową i jest to normalne - reklamacje należy kierować do autora wymagań, a nie do ludzi. Ludzie musza spać, jeść, pracować, raz na jakiś czas zrobić coś dla samego siebie - a dla WSZECHMOGĄCEGO nie poiwinno byc problemem zrozumienie tycyh prostych faktów. Pozdrawiam.
  • ajm
   22.03.2019 09:04
   Bóg nie zakazuje człowiekowi spać, jeść czy pracować. Nigdzie w Biblii takiego zakazu nie znalazłem :) Chce natomiast, byśmy żyli kochając naszych bliźnich. To nie wymaga niespania, niejedzenia czy niepracowania, ale przestawienia się z egoizmu na życie dla innych, na bycie darem dla innych. Choćby darem miało być tylko dobre słowo czy modlitwa...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów:

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg