Komentarze 3
 • Janusz
  11.08.2010 01:13
  Rozważając słowo Boże w miarę systematycznie, ufnie, a często przy wsparciu rozważań w katolickich mediach, rzeczywiście możemy uznać siebie za głęboko wierzących.
  Niestety, ta część wiary to tylko osnowa, a prawdziwym jej wypełnieniem jest właściwa relacja pomiędzy mną, a Najwyższym oraz mną i rzeszą bliźnich. Wypełnieniem osnowy jest nasza rzetelność wobec obowiązków i realizacji przyrzeczonego słowa, umiejętność przebaczania, odrzucenie pychy i pokus, pokorne przyjęcie cierpienia etc. Krótko mówiąc słowo Boże płynące z ewangelii zupełnie poważnie musimy przyjąć jako sposób na życie.
  Każda rozbieżność pomiędzy propozycją postępowania daną od Boga, a naszymi uczynkami czyni naszą wiarę niepełną.
  Niełatwe to wyzwanie, ale warte wysiłku.
  Słowa pouczają, przykład pociąga.
 • AniAAAAA
  11.08.2010 13:55
  Czy mógł by mi ktos wyjaśnić dzisiejsze czytanie z Księgi proroka Ezechiela ???? W skrócie zebym wiedziała o co chodzi :) Z góry dziekuje :)
  Albo tu na tej stronie albo na moj e mail ania_5559@wp.pl
 • Estera
  11.08.2010 19:12
  "Dalej zaprawdę powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich”.Mt 18,20

  Wiara rodzi się ze słuchania i świadectwa innych.
  Jest łaską ,którą często odrzucamy gdyż wzrastanie prowadzi przez krzyż i ubóstwo.

  Faryzeusze w swoim intelekcie się zagubili ,gdyż nie uwierzyli Miłości jaka jest Bóg.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.