Komentarze 5
 • Estera
  09.09.2010 09:36
  "Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie”.

  "Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny."

  "Ty bowiem stworzyłeś moje wnętrze
  i utkałeś mnie w łonie mej matki."

  Miłosierdzie, miara oraz pragnienia naszego serca zazwyczaj określają nasze działanie.

  Brak miłosierdzia i pomnożenia otrzymanej łaski, prowadzi nas do zamknięcia, a to już krótka droga do depresji tak powszechnej w otaczającym świecie. Zwykły egoizm, by starczyło dla mnie, by się nie wychylać,by się nie narażać na krytykę, że właśnie tak widzę życie nakreślone, utkane w Bożych odwiecznych zamierzeniach.

  I dochodzimy do prośby o Ducha Świętego, by nas ożywiał, oświecał i prowadził.
  Przyjdź Duchu Święty do nas byśmy Żyli nie "umierali".
 • marcin
  09.09.2010 10:37
  Oj, ładnie dzisiaj... :)
  Chwała Panu!!!
 • Joda
  09.09.2010 22:06
  Śliczne!
 • Sharon
  09.09.2010 22:23
  nie piszę by zyskać w oczach innych, nie piszę by przekonać świat, iż istnieją we mnie spore pokłady dobrej woli, miłości a nawet altruizmu. Piszę, gdyż jest mi smutno kiedy najbliżsi, kiedy zaprzyjaźnieni, kiedy znajomi nie są w stanie zrozumieć dzisiejszego przesłania. Doświadczyłam wiele w życiu, uczyłam i uczę własne dzieci służąc swoim przykładem postaw, których oczekuje od nas Stwórca lecz i one wymykają się spod nakazów wiary oraz etyki. Co robić dalej ? Jak rozumieć i jaką metodę obrać by przynosiła owoce miłe Bogu, by stać się w pełni Jego dobrym drzewem a nie zamkniętą, zrezygnowaną istotą drepczącą we własnym nierozumianym dla innych świecie ?
  • Estera
   10.09.2010 09:41
   Sharon:)

   Bądź sobą.Nie patrz co inni o tym myślą.
   Potrzeba czasu by dojrzał owoc, by go smakować.
   Czasem najlepszą nauką jest i wystarczy Twoja obecność. Ja poszłam dalej i działam teraz przez moją nieobecność fizyczną, gdyż wszystkie możliwe wyczerpałam:)
   Błogosławieństwa Ci życzę na nowej drodze.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.