Komentarze 4
 • judyta
  13.12.2011 15:55

  "Oni uwierzyli. Nie będą się wstydzić. A Ty?"

  W maju na Jasnej Górze zjeżdżają się z całej polski ,a może nawet z poza granic naszego kraju AA .Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich-wielotysięczny tłum,całe rodziny idą niosąc ogromny Krzyż.Byłam wśród nich trzy razy i kiedy szłam pierwszy raz czułam ,że jestem na właściwej drodze z właściwymi ludzmi.


  Za Jezusem Drogą,która prowadzi do Zmartwychwstania.

 • Ciekielski2
  13.12.2011 16:50
  Jezus posla mnie ciebie kazdego czlowiek do winicy do kosciola glosic boze slowo ktore daje zycie. Co ja wybieram to co daj zycie wieczne czy to co niesze smierc grzech Czy ja pojde glosic ewangelie co daje zycie wieczne i czy ja przez te slowo nawrucijem grzesznika czy grzesznik wejdze do nieba a ja zatracze sie w grzechu i czy ja sie nie sprzeciwiwam ze to grzesznik wchodzi do nieba a ja nie morze jest tak ze grzesznika sie nawrucij sie a ja nie widzie grzechow moich Dzis w liturgi wspominamy sw Lucje dziewice i meczenice poniosla smierc meczenska w Syrakuzach na Sycyli ok 304 wszystkie legendy spiswal o jej meczenistwie Sw Aldhelm mial odrzucony prze nia wielbiciel oskarzyc ja wyznawnia chrzescijanstwa Wtracona do domu rozpusty cudem unikneja zhanbiena. Zginela przebita mieczem miaja 23 lat gdy zginela. Tez dzis modlmy sie za ojczyzne w kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojenego
 • Boguchwał
  13.12.2011 21:55
  1) -Idę Panie. 2) -Nie chcę.
  Któryż z tych dwóch SPEŁNIŁ WOLĘ ojca?
  www.niedziela.pl/index/liturgia/liturgia1.php?data=2011-12-13
 • kratka
  13.12.2011 23:46
  Mówię o sobie, że wierzę, że idę do kościoła... ale to wcale nie znaczy, że jestem lepsza od tego, kto nie chodzi do kościoła a nawet oświadcza, że nie chce wierzyć... Może to właśnie on -jak ten drugi syn z Ewangelii- opamięta się pod wpływem działania łaski BOGA i okaże się lepszy ode mnie.
  To, że chcę iść za JEZUSEM, to jeszcze za mało; muszę codziennie zdobywać się na wysiłek i iść JEGO drogą.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg