Komentarze 4
 • querens
  20.03.2013 21:41
  Niestety, ale w istocie Autor nie odpowiedział na postawione przez siebie w lidzie pytanie - swoją drogą arcytrudne
  • Andrzej_Macura
   21.03.2013 09:35
   Andrzej_Macura
   Wydawało mi się, że odpowiedziałem. Dla naszego zbawienia potrzebne było posłuszeństwo. Posłuszeństwo, które odwróciło nieposłuszeństwo Adama. Ale żebyśmy nie gadali, że Bóg nie rozumie ile nas takie posłuszeństwo kosztuje, Ojciec zgodził się na to, by posłuszeństwo Jego Syna zostało wystawione na ciężka próbę męki i ukrzyżowania.
 • PaKo
  20.03.2016 06:44
  Jeśli zdrada Piotra "nie musiała wynikać ze strachu, ale być wynikiem chytrej kalkulacji, która kazała nie dać się zbyt wcześnie rozpoznać" to dlaczego wyszedł na zewnątrz i gorzko zapłakał?
  • Bezimienny
   20.03.2016 18:30
   Bezimienny
   Pewnie dlatego, że rozumiał że przechytrzył. Nie ustrzegł się czegoś, przed czym z pozoru tak się bronił. Ja myślę, że to częsta przypadłość naszych czasów. Ludzie tak czasem bronią Kościoła, że nie zauważają, że mu szkodzą. Tylko że zdaje się nie zamierzają płakać, ale dalej brną w swoje...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg