Komentarze 4
 • feri
  22.08.2013 10:25
  straszna , przerażająca modlitwa!!!! nie znam nikogo , kto czekałby z utęsknieniem na ten dzień!!!! to nie sztuka zwiać z tego świata , jak cos idzie nie po myśli, ale sztuką jest wytrwać i pokonywać!!! Bóg wie , kiedy nas wezwać , bez napraszania się.
 • pytajnik
  22.08.2013 12:05
  A czyjego autorstwa jest ten wspaniały komentarz?
 • asia_
  22.08.2013 12:24
  Dziś długo w noc było czuwanie i niepokój z powodu czyjejś podwyższonej temperatury.. szukałam uciszenia w Słowie z tego tygodnia.. Refleksje zakończone modlitwami pomagały mi w rozmowie z Bogiem.. dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można po rozważeniu fragmentu Pisma Świętego przyłączyć się do Modlitwy i razem wołać do Pana.. świadomość - że wspólnie z kimś modlę się, że nie jestem sama w tym wołaniu - dodaje otuchy.. dziękuję Autorowi za przybliżanie Słowa Bożego i modlitwy pod refleksją :)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg