Komentarze 6
 • kratka
  07.08.2013 08:39
  Dzięki za refleksję. Dotarło, że Pan Bóg nie stawia przede mną zadań ponad moje siły. Więc od dziś zero użalania się nad sobą.
 • Joda
  07.08.2013 10:23
  (...)"Nie ma osoby, która nie byłaby rozczarowana Bogiem,
  innymi, sobą, a nade wszystko życiem. (...)
  "...potrzeba wielkiej odwagi, aby przyjąć to, co nieidealne."

  http://prasa.wiara.pl/doc/1651843.Wiara-czyli-zycie-bez-poganskiej-obawy
  • tjz6
   08.08.2013 10:51
   Pisze Pani, że "nie ma osoby, która nie byłaby rozczarowana Bogiem".Ja przeżyłam 51 lat i nigdy nie zdarzyło się w moim życiu, bym była rozczarowana Bogiem. Owszem, były i są nadal sytuacje, kiedy zapominałam o Bogu, kiedy szłam własną drogą, nie z powodu rozczarowania Bogiem, ale dlatego, że sama miałam lepszy pomysł na życie.Jeśli byłam rozczarowana, to samą sobą i oczywiście bliźnimi.
 • feri
  07.08.2013 10:57
  widzę wiele cudów, które się wydarzyły , wiele spełnionych próśb, ale......ciągle jednak jest niewiara, albo może inaczej-strach przed różnej maści karami. Za to , że ciągle gdzieś się potykam, że przy jakiejś tam okazji wyłazi ze mnie zło...można by by tu gadać i gadać.
  A najgorsze szemranie=niewiara=upadek=żale pojawiają się,
  gdy obie moje córki Bóg gorzko doświadcza chorobą.....za co , po co....dlaczego....to nie do przetłumaczenie żadnej matce , żadnemu ojcu. Czuje się jak nic nie warty ludzki śmieć. Jak marionetka . BO BÓG UDERZA WE MNIE POPRZEZ MOJE DZIECI.
  • michal
   07.08.2013 21:29
   Zobacz jak cię Bóg kocha:
   http://www.youtube.com/watch?v=u6nX3fpUcV0

   ...i pomódl się:
   "Abba, dla JEGO bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata"
 • tjz6
  08.08.2013 10:25
  Taką mam refleksje do pierwszego czytania, że i dziś wyprowadza nas Pan Bóg na różne pustynie.Po co? Byśmy mogli przyjrzeć się swojej wierze, jaka jest naprawdę. Pustynia jest bardzo ekstremalnym miejscem do życia.Na pustyni w zasadzie nie ma nic do przeżycia.Na pustyni widać jak bardzo jesteśmy zależni od Stwórcy.Na pustyni pomrzemy, jeśli Stwórca nie da nam tego, co niezbędne do życia.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg