Komentarze 2
 • Mariusz
  08.12.2017 01:29
  Moj znajomy wkleja na facebooku modlitwy, wizerunki swietych. Wyslalem mu dzis link do tej strony i do tego kazania. Chcialem, zeby przemyslal sobie czy nie zboczyl z drogi. Mam jednak dylemat taki: A co jesli dzieki tej jego dzialalnosci nawroci sie chocby jeden czlowiek i uratuje swoja dusze?
  • Andrzej_Macura
   08.12.2017 15:45
   Andrzej_Macura
   Tak naprawę wszystko zależy od tego, jakie są intencje tego Twojego znajomego. Jest świadectwo, w którym chodzi o chwałę Jezusa i dobro bliźnich, jest świadectwo, które składa się na własną chwałę, uznanie wśród ludzi. Nie wiem jakie są intencje Twojego znajomego. On sam wie... Pan Jezus natomiast skarcił tylko ta intencję, w której chodzi o własną chwałę w oczach ludzi. Gdzie indziej powiedział przecież, że nasze światło ma świecić przed ludźmi, by widzieli nasze dobre czyny i chwalili niebieskiego Ojca...

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.