Komentarze 3
 • Andy_Krakauer
  10.10.2017 07:18
  Po co koło smartfona? Lepiej w smartfonie. Ja mam stale taką aplikację o nazwie Biblia Tysiąclecia. Bardzo dobrze zrobiona. Prócz tego: Modlitewnik i KKK (katechizm k. k.). Obie b. dobre.
  • nika
   11.10.2017 22:39
   rzecz w tym, że w smartfonie otwiera się różne rzeczy, wcale niekoniecznie Biblię. A jak karteczka będzie koło smartfona, to razem ze smartfonem zawsze się ją wyciągnie. Summa summarum - będzie częściej czytana :-) Owocnej lektury!
 • Stanisław_Miłosz
  13.10.2017 00:37
  Dziwna sprawa: W "Masz nową wiadomość" pisze mi, że "Inni użytkownicy dodali swoje komentarze.", a mój komentarz:

  "A nie lepiej zamiast smartfona?

  Ręce opadają gdy się patrzy na tych matołów co świata nie widzą (dosłownie: nie widzą) wślepieni w ekranik. Zapewne nie protestowali by, gdyby im ktoś zaoferował wszczepienie - razem z paluchem do przewijania - go od razu między zwoje (czy tam między to co tam się jeszcze w czaszce ostało). "

  nie wiedzieć czemu "się zniknął". Przecież szczerą prawdę napisałem (Nie dalej jak z tydzień temu taki jadący zygzakiem po chodniku cyklista-smarkfonfil o mało co mnie nie rozjechał. Może zaczytał się w e-Biblii?).
  No, może była nutka krytyki abpa Rysia, że za mało radykalny, ale by aż tak usuwać? :(
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg