Komentarze 5
 • Ppp
  10.02.2018 11:35
  Doświadczenie uczy, że informacje nieoficjalne są często prawdziwsze od oficjalnych – a przynajmniej uzupełniają je oficjalne o dodatkowe informacje. Zatem zainteresowanie pismami “niekanonicznymi” jest naturalone.
  Pozdrawiam.
 • robak
  10.02.2018 11:37
  mądr człowiek powiedział , że kiedy człowiek traci poczucie grzeszności traci również poczucie potrzeby odkupiciela , to jedno inny zas stwierdził że w tempie jednoczenia religii katolicyzm w następstwie przjdzie w protestantyzm a protestantyzm w agnostycyzm , pozdrawiam
  • tempestas
   10.02.2018 15:38
   Nie słyszałem tego... Słyszałem za to coś takiego: "Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr, i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą"
   • robak
    10.02.2018 18:51
    no coż odniosłem się do tematu a nie tego co powiedział ktoś czytający ten temat . pozdrawiam .
 • wołający na puszczy
  10.02.2018 19:45
  " Gnoza we wczesnym Kościele pomijała zasługi zbawczego dzieła Chrystusa, akcentując własną aktywność. Ta pokusa dziś jakoś wraca i jest jakoś obecna.".Pokusa ? - To chyba ta " pokusa": " Ty nas nazwałeś swymi przyjaciółmi,. Jeśli spełnimy co nam przykazałeś. Cóż my bez Ciebie, Panie, uczynimy? Ty naszym Życiem i Oczekiwaniem.".
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.