Redakcja

Drodzy Czytelnicy Serwisu biblia.wiara.pl,

u schyłku tegorocznego Adwentu pragnę wraz z Wami dziękować dobremu Bogu za łaskę wiary, dzięki której takie noce jak ta, gdy przeżywamy pamiątkę Tajemnicy Wcielenia, mają sens i treść.  To właśnie dar wiary uzdolnia nas do otwarcia naszych serc i umysłów na rzeczywistość „Słowa, które ciałem się stało”.

Niech Światło Betlejemskie opromienia duchową przestrzeń, w którą jesteście zanurzeni, niech oświeca drogi Waszego życia, rozprasza mrok zwątpienia, ociepla każdą międzyludzką, dobrą więź. Niech w każdym z Was stale rodzi się radość i gotowość do obcowania ze Słowem w Piśmie Św., w sakramentach, w indywidualnej modlitwie..

Na ten szczególny czas refleksji, przyjmijcie słowa Jana Pawła II wypowiedziane w 2000 roku w Betlejem:

„Żłóbek Jezusa leży zawsze w cieniu krzyża . Żłóbek i krzyż należą do tej samej tajemnicy odkupieńczej miłości .”

Jak wielka zatem musi być miłość Boga do człowieka – od prawdy żłóbka do prawdy krzyża, od Tajemnicy Wcielenia do Tajemnicy Odkupienia! Szczęśliwi przeto bądźmy, że naszym Panem, który dziś nam się narodził, jest Jezus Chrystus!

                                                                          Ks. red. Adam Sekściński
                                                                            Serwis: biblia.wiara.pl

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.