Biblia do grania

Najsłynniejsza książka świata doczekała się własnej gry komputerowej. Programiści ze studia Crave Entertainment, zaskoczyli środowisko katolickie i stworzyli program na podstawie "Biblii".

Gra przeznaczona jest raczej dla młodszych użytkowników i stanowi rodzaj quizu, który sprawdza wiedzę o biblijnych wydarzeniach. "Biblia" stawia graczy w roli uczestników teleturnieju, w którym liczy się znajomość tematu oraz czas reakcji na zadane pytanie. Ponad 1.500 pytań inspirowanych historiami z Nowego Testamentu pozwala nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale także zapoznać użytkownika z przypowieściami o Jonaszu i Wielorybie, Dawidzie i Goliacie, Wieży Babel, Arce Noego i wielu innych.

Program jest dostępny na konsole Playstation 2 oraz Xbox.


Redakcja: Już dosyć dawno ukazała się polska gra "Ja Jestem", o której pisaliśmy TUTAJ :. (nie wspominając już o różnego rodzaju quizach biblijnych - bo tych jest o wiele więcej). Tak więc nie jest to ani pierwsza tego typu gra, ani tym bardziej "zaskoczenie dla środowiska katolickiego"(o godz. 22:00 słowa o "zaskoczeniu środowiska katolickiego" były już z cytowanej informacji usunięte - Red.)

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama