Komentarze 2
 • Estera
  15.10.2011 10:18

  "I stąd to dziedzictwo zależy od wiary, by było z łaski i aby w ten sposób obietnica pozostała niewzruszona dla całego potomstwa, nie tylko dla potomstwa opierającego się na Prawie, ale i dla tego, które ma wiarę Abrahama. On to jest ojcem nas wszystkich, jak jest napisane:

  „Uczyniłem cię ojcem wielu narodów” przed obliczem Boga."

  Rz 4,13.16-18

   

  "Pan jest naszym Bogiem,
  Jego wyroki obejmują świat cały. "  „Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych;

  Łk 12,8-12

   

  "Problemem nie jest sama konfrontacja. Problem pojawia się w momencie gdy zaczyna brakować wiary Abrahama, a człowiek przestaje słyszeć, co Duch mówi do Kościoła."

    Czytania mszalne rozważa ks. Włodzimierz Lewandowski

  Dziękuję ks. Włodzimierzowi L. za  naprowadzające  wnioski.

   

  Boże, Ojcze !

  Ożywiaj w nas  Twego Ducha  jedności i  miłości   tak,  byśmy się stali  Twoim  narodem , ku większej chwale Boga.

   

   

   

   

   

   

 • JadziulaG
  15.10.2011 13:34
  JadziulaG
  Pan mój i Bóg mój.A trwam dzięki Duchowi Świętemu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg