Komentarze 3
 • Sylwia
  30.06.2012 09:22
  Jezus bierze na siebie nasze słabości
  i nosi nasze choroby.

  Jeśli jednak chcemy pomagać nieść Krzyż Panu Jezusowi to musimy mieć świadomość, że "prośba o modyfikację" jest prośbą o dodatkowe wzięcie przez Niego naszego ciężaru. Wtedy już nie pomagamy Jezusowi nieść, a prosimy, by jeszcze wziął od nas. Czy to da się pogodzić?
  Boże, dodaj nam pokory i wytrwałości w naszych doświadczeniach.
 • zguba
  30.06.2012 10:17
  Setnik prosił i otrzymał..
  ja proszę.. pomimo że nie stało się tak, jak próbowałam wybłagać u NIEGO.. (podobno stało się o wiele więcej, ale nadal nie rozumiem tego).. Podkładam pod "bądź wola Twoja" treści z otoczenia, w którym żyję.. i proszę pomimo wszystko.. bo wierzę, że jesteśmy zależni od BOGA.
 • agnieszka169
  30.06.2012 22:25
  Nie dyktuję Panu Bogu , ale wierzę że to o co się modlę Bóg może dokonać bo jest Wszechmocny, ufam Jego dobroci i proszę o siłę aby godnie przyjąć to co zsyła.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg