Józef i Maryja

Już za miesiąc na ekrany naszych kin wejdzie nowy film biblijny.

Reklama

6 stycznia 2017 r. na ekrany polskich kin trafi kanadyjski film „Józef i Maryja” z Kevinem Sorbo, znanym szerokiej publiczności z serialu „Herkules”, w tytułowej roli Józefa.

„Józef i Maryja” to dramat biblijny oparty na losach Eliasza, pobożnego rabina, który po śmierci przyjaciela opiekuje się jego rodziną. Podczas rzezi niewiniątek giną dzieci, nad którymi obiecał sprawować opiekę i od tej chwili pomszczenie ich śmierci, staje się jego życiową misją.

Przebywanie z Maryją (w tej roli Lara Jean Chorostecki), Józefem i młodym Jezusem, sprawia, że Eliasz zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty i jej sensem.

Kiedy przychodzi długo oczekiwany moment zemsty, Eliasz staje przed wyborem morderstwa i pomszczenia śmierci bliskich osób, a podarowania życia i miłosiernego przebaczenia.

„Józef i Maria” to historia o inspiracji i nadziei oraz o miłosierdziu jako przeciwieństwie zemsty. Ukazuje piękno codziennego życia i wzajemną bliskość członków Świętej Rodziny. Akcja filmu rozgrywa się w czasie dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się On, jako Syn Boży i ostatecznie zmienił bieg ludzkości.

Reżyserem obrazu jest Roger Christian. Dystrybutorem - firma Kondrat-Media.

«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

 • AQQ
  23.05.2015 08:49
  Co z pana za prawnik, panie Zoll? Pana przodkowie, prawdziwie wielcy prawnicy, musza byc dumni. Macisz pan wode, psujesz pan panstwo i prawo. Niestety, wyglada na to ze tym razem kompletna miernota zostala wywindowana tylko z powodu nazwiska.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Autopromocja

  Reklama