Biblia dla mnie

Kolorowa mini Biblia dla dzieci przedszkolnych.

Wydawnictwo WAM   Wydawnictwo WAM Czym jest Biblia? "Biblia jest wspaniałą księgą daną ludziom przez Boga. Opowiada dawne wydarzenia i przekazuje mądre myśli.
 
Opowiada, w jaki sposób świat stał się takim, jaki jest.  Opowiada o pragnieniu ludzi, by czynić to, co dobre i prawe – by być przyjaciółmi Boga. Opowiada o czasach, kiedy ludzie postępowali dobrze, i o czasach, kiedy błądzili.
 
Opowiada o Jezusie, który mówił ludziom, co mają czynić, by żyć w przyjaźni z Bogiem, teraz i na zawsze" - pisze we wstępie Christina Goodings, autorka książeczki.
 
Publikacja zawiera 46 opowiadań o kluczowych osobach i wydarzeniach biblijnych, podanych w formie krótkich, prostych "odcinków" zilustrowanych barwnymi obrazami (jedna historia - jedna ilustracja).
 
Adresowana jest do dzieci przedszkolnych, stąd mały format, miękka okładka i przyjazna szata graficzna.
 
***
 

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. "Biblii dla mnie". Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy, by króciutko napisać, czym jest Biblia dla Państwa. Nagrody otrzymują:

Joanna Dybza z Poznania, Marcjanna Goździewicz z Widawy oraz Beata Żabka z miejscowości Łąck

Gratulujemy, książeczki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.