Św. Józef z Nazaretu

Kim był ten "człowiek z piłą" i dlaczego uchodzi za patrona Kościoła naszych czasów?

Św. Józef z Nazaretu   mat. prasowy W naszym nowym konkursie mieliśmy dla Państwa 3 płyty DVD z filmem „Święty Józef z Nazaretu”.

Produkcja ta – wyreżyserowana przez Raffaele Mertesa - powstała w ramach telewizyjnego cyklu „Przyjaciele Jezusa”. Kiedyś już pisaliśmy o niej na Wiara.pl – jej recenzję można przeczytać tutaj

Przy okazji zachęcamy także do zapoznania się z innymi, ciekawymi tekstami o św. Józefie, zgromadzonymi na naszym portalu. Oto niektóre z nich:

A teraz już czas rozwiązanie. Pytanie konkursowe było następujące: kiedy w Kościele katolickim wspominamy św. Józefa Rzemieślnika? Chodziło oczywiście o 1 maja, a nagrody otrzymują:

Anna Niderla z Zamościa, Katarzyna Wojtaś z Piaseczna oraz Alicja Mrozowska ze Skarżyska-Kamiennej

Gratulujemy, filmy oraz gadżety Wiara.pl prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.