Ojciec Jakub online

Czyli nowa, biblijna strona internetowa.

W ostatnich dniach powstała nowa, biblijna strona internetowa - ojciecjakub.pl prowadzona przez polskiego biblistę o. dra Jakuba Waszkowiaka.

Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla osób świeckich, które nie mają wiedzy z zakresu Pisma Świętego, a pragną ją zdobyć lub poszerzyć.

Teksty, które można tam znaleźć są podawane w zwięzłej formie, tak aby czytelnik w możliwie jak najkrótszym czasie zdobył jak najwięcej informacji. Tego rodzaju wiedza, niewątpliwie przyczyni się do łatwiejszej i dojrzalszej lektury Pisma Świętego.

Wpisy dotyczą przede wszystkim Pisma Świętego, ale można tam również znaleźć informacje z zakresu archeologii biblijnej, a także wybrane artykuły naukowe i popularno-naukowe z dziedziny biblistyki.

- Na stronie nie ma i nigdy nie będzie żadnych reklam - zaznacza o. dr Jakub Waszkowiak OFM.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.