Komentarze 2
 • judyta
  14.10.2011 14:01
  Witam .Jestem tu prawie codziennie.czytam czytania na dany dzień,rozważania nie zawsze, ale wracam gdy czegoś nie rozumiem jeśli można to tak wyrazić.Dziękuje osobą ,które wpisują swój komentarz,pozwala mi on głębiej zastanowić się nad Słowem.


  „Uwierzył Abraham Bogu i zostało mu to poczytane za sprawiedliwość”.

  Wiara jest łaską,przyjęcie daru jest moją odpowiedzią i zaczyna się cudowna przygoda z Bogiem,który jest Miłością.

 • Estera
  14.10.2011 14:48

  "Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach."

  Łk 12,1-7

  Rozumiem to w ten sposób, że duchowe życie jest niezwykle intymnym przeżyciem.
  Tak, osobistym.

  Bóg mówiąc do człowieka czyni to indywidualnie, stosownie do jego pojemności duchowej i gotowości przyjęcia ewentualnej przemiany.

  Stąd, to ciche szeptanie, czyli wewnętrzne przyjęcie, po uzgodnieniu z bratem , staje się ciałem w postaci ogłoszenia na dachu, czyli wszem i wobec:)
  Bóg staje się tym w nas i z nami.

  @ Judyta:)

  Dziękuję za prosty przekaz ewangeliczny:)

  Boże dziękuję za ten czas, za jedność jaką nas obdarzasz, byśmy żyli na większą Twoją chwałę.

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg