Komentarze 5
 • Gość
  22.12.2017 18:58
  Bardzo dziwaczna akcja. Czytanie Biblii "na akord" (a więc po łebkach i raczej bez zrozumienia i czasu na refleksję) nie naprawi szkód, jakich dokonał Kościół rzymskokatolicki konsekwentnie przez stulecia zniechęcając katolików do lektury Pisma św. Zdecydowanie lepszym planem jest plan ekumeniczny od lat wydawany przez Towarzystwo Biblijne w Polsce (wraz z Towarzystwami Biblijnymi z Niemiec, Austrii i Szwajcarii). Polecam.
  • Anna
   07.01.2018 19:07
   Nie żyjemy w Kościele Katolickim od stuleci, ale tu i teraz. Cóż zatem ten Kościół mógł mi albo tobie popsuć :) Jednakże jeżeli plan Towarzystwa jest Ci dogodniejszy to super. Tylko czy czytasz?
 • Damian
  23.12.2017 15:29
  To jest świetna akcja. 3 miesiące intensywnego spotykania się z Bogiem i poznawania Jego słowa. Bardzo chętnie się włączam w tę akcję, aby przeczytać Pismo Święte po raz kolejny i wiem, że Słowo Boże przemienia nasze myślenie, a trwanie przy Nim przemienia nasze serca.
 • Irena
  03.01.2018 19:32
  Dobrze, że Kościół mobilizuje nas w różny sposób. Włączam się mimo braku czasu.
 • Kasia
  03.01.2018 19:38
  Uważam, że akcja jest OK! Tak mało czytamy Słowo Boże, że nic nam to nie zaszkodzi a Bóg chyba działa przez swoje Słowo.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów: