Komentarze 3
 • Inka
  17.08.2010 10:03
  "Cokolwiek się dzieje – Bóg na nas patrzy, woła nas. A my możemy zrobić krok w dobrym kierunku."

  Jak optymistycznie to brzmi: mimo swoich słabości, a nawet niemocy, mam szansę.
 • wladyslawowo
  17.08.2010 15:28

  Powołanie. Bóg woła, człowiek odpowiada. To duchowe,intymne wydarzenie naznaczone jest obecnością Pana. Powołani wyrastają z Chrystusa. Są Jego uczniami w słowie i uczynku. Obdarzeni życiową misją np. kapłaństwem albo małżeństwem bądź samotnością przypominają nam o pełnym miłości spojrzeniu Boga i Jego wołaniu: Pójdź za mną... życie wieczne odziedziczysz. Niech Bóg błogosławi wszystkich realizujących swoje powołanie.

 • Mateusz
  17.08.2010 17:19
  Powołanie... co ono oznacza? Czym jest? Dokąd prowadzi? Wszyscy wiemy, do Boga. Ale czy nie jest tak niekiedy, że odrzycamy słowo Pana, że idziemy swoją drogą. Każdy ma jakieś swoje powołanie. Do bycia matką, ojcem, księdzem, zakonnikiem czy zakonnicą albo osobą samotną. Prawdą jest to, że wybieramy to, co lubimy, ale To Bóg nami kieruje. Dosłownie. Panie, pozwól nam zbliżyć się do Ciebie. Pójdziemy z Tobą aż po Krzyż. Chcemy cierpieć dla Ciebie i z Tobą, tylko bądz z nami w każdy czas i nie dopuść, aby ktoś był odrzucony. "Ty masz słowa życia wiecznego."
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg