Komentarze 2
 • paweł
  25.09.2011 11:11
  Wezwanie do czynu ?. "bycie porządnym"?.

  Zastanowiłem się, ile razy podejmuję czyn dla samego czynu ?. Ile razy pragnę czynić po swojemu, czynić bez zastanowienia ?

  A teraz ? . Obecnie zmierzam do czynu odpowiedzialnego, podejmowania decyzji z pełną świadomością ich konsekwencji. Poznaję jak trudno jest podjąć decyzję bez pomocy Boga . Dane mi jest też poznawać działanie Boga , gdy zawierzę Mu w całości swoją niemoc i przyjmuję ( mam nadzieję w pokorze ) jego działanie. Mogę zapewnić, że dzięki swojej przemianie , otrzymuję to co jest potrzebne dla mojego życia, najczęściej jest to sprzeczne z moją logiką , a zmienia moją rzeczywistość na piękną.
 • Estera
  25.09.2011 22:44

  No właśnie. Dziś wiedziałam,że nie podejmę tego co powinnam.
  W ostatniej chwili zmieniłam zdanie i podjęłam działanie i szczerze przyznam,że wewnętrznie miłość wezwała.

  Nie mam pojęcia jak to działa, ale działa.

  Dziękuję Ci Boże za to SPOTKANIE.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg