Komentarze 2
 • asia_
  07.05.2013 15:40
  Paweł i Sylas, widząc nawrócenie strażnika i jego domowników, z pewnością mówili - Warto było cierpieć!.. Ale jeśli zło, którego się doświadcza, nie skutkuje widzialnym dobrem - wkrada się przygnębienie.
 • abc
  07.05.2013 23:37
  Strażnik już miał się zabić, jego życie nie było dlań nic warte - i w tej godzinie dostał nową szansę, kompletną odnowę, jakby się narodził na nowo! Trzeba być ze wszystkiego odartym, by wszystko na nowo otrzymać, Chrystus musi odejść, by pozostać z nami - największą próbą dla chrześcijanina jest ten moment, kiedy ziarno musi obumrzeć by wydało plon.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg