Komentarze 2
 • wołający na puszczy
  26.06.2017 06:53
  Niech ilustracją do tego cytatu na końcu o obłudniku będzie fakt którego byłem osobiscie świadkiem.Na rezorekcji dr. teologi wygłasza kazanie " maluczkim" o tym jak to dwie Marie poszły do grobu , co przeżywały i o czym rozmyślały , każda z osobna . A za kilka chwil kościół śpiewa :" Trzy Maryje poszły drogie maści niosły".

  Od moderatora
  Proszę sprawdzić o ilu Maryjach przyz zmartwychwstaniu Jezusa mówią Ewangelie
 • wołający na puszczy
  27.06.2017 11:52
  No i ja się okazałem obłudnikiem z belką w oku, bo ta trzecia to była Joanna wg św. Łukasza.Pewnie tak samo zasugerował się autor słów tej pieśni. Jednak co teolog to teolog i nie należy bez sprawdzenia w tekście Pisma pochopnie polemizować z ich wiedzą.Mam więc prztyczka w nos.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg