Drodzy Czytelnicy serwisu biblia.wiara.pl

Z dniem 01 grudnia 2012 roku, dekretem J. E. Metropolity Katowickiego Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, zostały mi powierzone obowiązki Notariusza Kurii Metropolitalnej w Katowicach oraz Koordynatora projektów realizowanych w ramach strony internetowej Archidiecezji. W związku z powyższym zamykam w dniu dzisiejszym ten niezwykły rozdział mojego życia i posługi duszpasterskiej jakim było stworzenie i redagowanie Serwisu biblia.wiara.pl.

Pragnę Dobremu Bogu podziękować za ów niewypowiedzianie cenny dar przestrzeni, w której – nie waham się użyć tego sformułowania – WSPÓLNOTA WIERZĄCYCH i POSZUKUJĄCYCH, wzorem pierwszych chrześcijan, gromadzi się wokół Pisma Świętego, by spotkać presonalnie i doświadczyć obecności Słowa Wcielonego – naszego Pana Jezusa Chrystusa i wciąż na nowo odkrywać piękno, wyzwanie oraz moc życia w Kościele, według prawd zapisanych na kartach Biblii.

Wdzięczność winien jestem zacnym Gościom i Współpracownikom, których dobroci, mądrości i szlachetnej bezinteresowności dane mi było tak hojnie, przez siedem lat istnienia Serwisu, doświadczać. Bóg zapłać!
Noszę w sercu każdego z Was, bo to Wasza obecność, aktywność i zaangażowanie nadają sens istnieniu Serwisu!
Proszę Was o nieustającą modlitwę w intencji dzieła Bożego, jakim – ufam – nadal pozostanie biblia.wiara.pl.

U progu tegorocznego Adwentu życzę, by światło Ducha Świętego oświetlało ścieżki Waszego życia, wiary i modlitwy.

Niech nas wszystkich błogosławi, strzeże i zachowa Bóg Wszechmogący – Ojciec, Syn i Duch Święty. Amen

ks. Adam Sekściński

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg