Wstrząśnięty Bóg

Poruszająca, zakorzeniona w Słowie opowieść o sytuacjach, które wstrząsają sercem samego Boga.

Jeśli ktoś taki jak Augustyn Pelanowski pisze książkę pod tytułem „To, co najważniejsze”, wiadomo, że zapowiada się uczta. Że to nie będzie kolejna publikacja paulina, ale wydarzenie.

Pelanowski ma dar (to naprawdę nie jego zasługa) czytania Biblii w taki sposób, że nawet przy fragmentach, które nie robiły dotąd na nas wrażenia, dostajemy gęsiej skórki.

„W czasach, w których wszystko przestaje być ważne, począwszy od życia ludzkiego w łonie matki, aż po powołanie do życia w Bogu, w epoce toczącej się III wojny Bóg wzywa nas, byśmy dostrzegli to, co jest najważniejsze!” – pisze paulin.

To poruszająca, zakorzeniona w Słowie opowieść o sytuacjach, które wstrząsają sercem samego Boga.

*

Augustyn Pelanowski OSPPE "To, co najważniejsze". Wyd. Paganini, 2016 r.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.