REGULAMIN KONKURSU BIBLIJNEGO

Życie i nauczanie św. Pawła

NEWS REGULAMIN PYTANIA WYNIKI ODPOWIEDZI FORUM1. Organizator

Serwis biblijny portalu Wiara.pl należącego do tygodnika „Gość Niedzielny”

Patronat medialny: Radio eM


2. Uczestnicy


W Konkursie może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i wykształcenie. Jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu, aby móc wysyłać odpowiedzi.

Do konkursu można włączyć się w każdej chwili poprzez wysłanie odpowiedzi na bieżące pytania oraz swoich danych osobowych na podany niżej adres


3. Czas trwania

Rozpoczęcie - w Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła (25.01.2009)

Zakończenie – w XII Niedzielę Zwykłą (21.06.2009)

Ogłoszenie wyników – w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła (29.06.2009)


4. Przebieg

Konkurs podzielony jest na siedem Etapów, które (poza pierwszym i czwartym) składają się z 3 Tur. Cały plan Konkursu można zobaczyć TUTAJ :.


5. Pytania i punktacja.

Pytania (pięć w każdej Turze - poza pewnymi wyjątkami) będą się ukazywały w niedzielę wieczorem. Punktacja: 2 pkt. za odpowiedź prawidłową, 1 pkt. za odpowiedź niepełną i 0 pkt. za odpowiedź nieprawidłową.
Możliwa jest również inna punktacja dla danego pytania - jeśli wyraźnie przy nim będzie to zaznaczone.


6. Odpowiedzi

a) Ostateczny termin udzielenia odpowiedzi upływa w każdą niedzielę kończącą Turę o godz. 23:00. Zalecane jest udzielanie odpowiedzi w jednym mailu, choć nie jest to wymagane. W wypadku udzielenia błędnej lub niepełnej odpowiedzi można wysłać odpowiedź prawidłową, pod warunkiem, że dana Tura jeszcze się nie skończyła.

b) Prawidłowe odpowiedzi na pytania, aktualna punktacja i wyniki ostatniej tury będą podawane po jej zakończeniu najszybciej jak tylko będzie to możliwe

c) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursopawle@gmail.com podając swoje Imię, Nazwisko i adres.
W przypadku, gdy ktoś pragnie, aby jego personalia pozostały jedynie do wiadomości redakcji, należy również podać nick - pseudonim, pod którym będzie figurował na liście wyników.
Adres wystarczy podać w pierwszym mailu, natomiast nazwiskiem lub pseudonimem należy podpisywać każdą swoją odpowiedź, inaczej będzie ona nieważna.

d) Podstawowym i nadrzędnym w stosunku do innych źródłem informacji używanym w Konkursie jest V wydanie Biblii Tysiąclecia wraz ze wstępami i przypisami, chyba, że w danym pytaniu wyraźnie zostanie stwierdzone inaczej.


7. Nagrody

Nagrodą główną w Konkursie jest przede wszystkim – dla każdego Uczestnika - lepsze poznanie i zrozumienie Słowa Bożego.

Tym niemniej przewidziane są również nagrody rzeczowe:

- dla zwycięzcy każdej Tury

- dla zwycięzcy każdego Etapu

(w przypadku, gdy w danej Turze lub Etapie największą ilość punktów zdobędzie więcej niż jedna osoba o przyznaniu nagrody zadecyduje losowanie)
 

Nagrodą główną w Konkursie dla osoby,
która zdobędzie największą ilość punktów jest:

PIELGRZYMKA ŚLADAMI ŚWIĘTEGO PAWŁA


(W przypadku, gdy największą ilość punktów zdobędzie więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje losowanie. Nagrody nie mogą być zamieniane na ekwiwalent pieniężny.


UWAGI KOŃCOWE

Ilość nagradzanych Uczestników (zarówno w poszczególnych Etapach jak i na koniec) może w trakcie trwania Konkursu zostać zwiększona – w zależności od możliwości organizatorów.
Należy również pamiętać, że zgodnie z przepisami prawnymi, osoba otrzymująca nagrodę o wartości przekraczającej 760 zł. zobowiązana jest zapłacić podatek w wysokości 10 % wartości nagrody


Wszelkiego rodzaju bieżące informacje i ogłoszenia będą zamieszczane w dziale NEWS :.. Można także dyskutować i dzielić się swoimi uwagami na FORUM :.
 

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama