Biblia nie na topie

Ankieta mająca na celu sprawdzenie popularności Tygodnia Biblijnego, a także stosunku osób ankietowanych do samego Pisma Świętego.

W związku z Tygodniem Biblijnym, wyznaczonym przez Konferencję Episkopatu Polski na dni od 18 do 24 kwietnia 2010 roku, zrodziła się wśród kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu inicjatywa biblijna. Jest nią ankieta mająca na celu sprawdzenie popularności Tygodnia Biblijnego, a także stosunku osób ankietowanych do samego Pisma Świętego.
Ankieta nie rości sobie prawa do bycia profesjonalną. Przeprowadzono ją na terenie Opola. Odbyła się w dwóch terminach:
1. w poniedziałek 19 kwietnia ankieta została przeprowadzona w godzinach 14:00 – 15:15 w pobliżu rynku, „Galerii Opolanin” i Centrum Handlowego „Solaris”
2. w środę 21 kwietnia ankieta została przeprowadzona w godz. 15:00 – 16:00 w pobliżu Galerii Opolanin

O przeprowadzenie ankiety poprosiliśmy 190 osób. Z nich zgodziło się tylko 106 osób. Ankietę udało się przeprowadzić mniej więcej z połową zapytanych osób. W ankiecie wzięła udział porównywalna ilość kobiet i mężczyzn.

Wyniki ankiety i ich omówienie można zobaczyć TUTAJ:.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja