Posłani

Dziś też wybierasz ludzi. Do różnych zadań, różnych dróg. Wybierasz każdego z nas. Karmisz Sobą i wysyłasz byśmy szli i przynosili owoc.

Wybierasz wielu, Panie. Wskazujesz ich po imieniu, niektórym zmieniasz imię, na znak tego, kim się staną. Obmywasz, uświęcasz i usprawiedliwiasz.

Wybrałeś sobie uczniów. Mieli Ci towarzyszyć, ale nie takie było ich ostateczne zadanie. Mieli Ci towarzyszyć, byś mógł im powierzyć Siebie. Ale nie po to ich powołałeś, a po to, by szli i owoc przynosili. Dla tych, którzy Cię otaczali: którzy przyszli Cię słuchać i znaleźć uzdrowienie.

Dziś też wybierasz ludzi. Do różnych zadań, różnych dróg. Wybierasz każdego z nas. Karmisz Sobą i wysyłasz byśmy szli i przynosili owoc.
Owoc ulgi w cierpieniu. Owoc pocieszenia. Owoc wiary, nadziei i miłości.

Nie ja Ciebie wybrałam, ale Ty mnie. Dałeś mi zadanie. Oto idę, by pełnić Twoją wolę - mówię. - Nie dozwól, bym kiedykolwiek wybrała swoją – jak Judasz.

Tylko... to męcząca droga... Naprawdę chcesz te owoce? Nie wystarczą słowa?
 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.