Komentarze 3
 • Janusz_z_Gdańska
  13.10.2011 08:21
  Janusz_z_Gdańska
  Bardzo dziękuję księdzu za dzisiejsze przywołanie przykładu zachowania dziecka w kościele - jak swobodnie się "czuje w Bożej obecności".
  Ta swoboda czasem przeszkadza i potrzebna jest ingerencja w tę swobodę przez rodziców. Ona też daje wiele do myślenia. Bo niekiedy uważamy, że rodzic już powinien zareagować....
  I wtedy możemy zaczerpywać z rodzicielskiego przykładu Dobrego Boga Ojca.
 • Estera
  13.10.2011 11:07

  „Biada wam, ponieważ budujecie grobowce prorokom, a wasi ojcowie ich zamordowali. A tak jesteście świadkami i przytakujecie uczynkom waszych ojców; gdyż oni ich pomordowali, a wy im wznosicie grobowce."

  Łk 11,47-54

  Znowu ten rozdźwięk idącej prawdy, a wygodnej
  obłudy.

  Dziękuję ks. Lewandowskiemu za obecność w rozważaniach biblijnych.

  Trafne spojrzenie:
  "Przeszkodą nie są tak zwane czynniki zewnętrzne. Najbardziej niebezpieczną przeszkodą, a kto wie, czy nie jedyną, jest grzech. To on sprawia, że samemu nie wchodząc, utrudniam wejście innym."

  Bóg niech niech błogosławi.

 • saper
  13.10.2011 17:41
  dziecko ma jeszcze jedną szczególną cechę, po każdym upatku powsaje i idzie, nie zraża się, a tak trudno mi osobiście, powstać po grzechu, ak trudno powstać i z zapałem isć dalej do Boga, to Słowo ma moc, co porusza i zmienia, daje nadzieję i pokój, otwiera i daje życie...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg