Komentarze 2
 • Estera
  16.05.2012 13:36
  ".......... że zdarzają się między wami spory. Myślę o tym, co każdy z was mówi: «Ja jestem Pawła, a ja Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa». Czyż Chrystus jest podzielony?"

  1 Kor 1,10-13.17-18

  Jedność, jest pierwszym kryterium rozeznania, od KOGO pochodzi nasze działanie.  "A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali życia aż do śmierci."

  Ap 12,10-12a

  Świadectwo czynów, słów danych odpowiedzialnie, modlitwy nieustannej.

  Boże, jakże się ostaniemy bez Ciebie?

  Bądź uwielbiony Panie
 • Helena
  16.05.2012 15:08
  Wydaje mi sie że niezależnie od tego co mamy-dom z ogrodem... to powinniśmy za to dziękować Bogu. Bo tu na ziemi jesteśmy tylko pielgrzymami-więc warto zainwestować w niebo już tu na ziemi
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.