X Maraton Biblijny

W Poznaniu ruszyły przygotowania do jubileuszowego, X Maratonu Biblijnego „Alfa i Omega”. Już teraz można zgłosić udział swojej parafii w maratonie.

„Maraton rozpocznie się 16 marca i będzie trwał aż do 14 kwietnia – mówi Aleksander Konieczny z duszpasterstwa młodych archidiecezji poznańskiej. – Jeżeli ktoś chciałby zorganizować u siebie w parafii taki Maraton Biblijny, to można się zapisać na stronie internetowej. Zapraszamy też na spotkanie organizacyjne 4 marca w parafii św. Stanisława Kostki w Poznaniu” – poinformował Aleksander Konieczny.

Aby zapisać swoją parafię, wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej duszpasterstwa młodych.

«« | « | 1 | » | »»
 • chrześcijanka
  19.02.2014 11:27
  Przestańcie organizować Maratony, tylko zacznijcie czytać Słowo Boże i rozważać.U mnie w parafii i sąsiedniej, kazania z internetu, bo księża nie czytają Słowa.
 • chrześcijanin
  09.03.2014 18:08
  czyli nie chcesz aby ludzie czytali Pismo Święte? Idź do tych księży i z nimi porozmawiaj co cie gryzie słońce. Możesz hejtować tutaj, ale niczego tym nie zmieniasz tylko wzbudzasz zbędne emocje...
  Jeżeli chodzi o Maraton, ma on też na celu pobudzenie życia parafialnego... Jeśli ci to nie pasuje, nikt Ci nie karze w tym uczestniczyć...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.