Uwagi

1. Proszę UWAŻNIE i DOKŁADNIE czytać pytania. Ponieważ jest to dopiero pierwsza Tura, zwracam na to uwagę - gdyż wiele odpowiedzi jest błędnych właśnie z powodu niedoczytania.

2. Uwzględniane są odpowiedzi podpisane tzn:

a) osoba, która pisze pierwszą swoją odpowiedź w Konkursie powinna podać swoje dane osobowe - tzn imię, nazwisko i adres (i ewentualny nick - w przypadku chcących zachować anonimowość)

b) przy kolejnych odpowiedziach należy podpisać się tak jak figuruje się na liście wyników - tzn w zależności od wybranej opcji: imieniem i nazwiskiem lub nickiem

W przeciwnym razie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.

Przykro mi, ale przy takiej ilości uczestników i nadsyłanych maili nie mam czasu, aby każdego indywidualnie prosić o podawanie danych.

3. Warto zaglądać na FORUM - można zarówno zadać pytanie, jak i zobaczyć o co pytają inni i jakie otrzymują odpowiedzi.

4. Wystąpił w niektórych przypadkach problem z wysyłaniem odpowiedzi - tzn. w rozumieniu niektórych odpowiedzi wysyłane zgodnie z Regulaminem to tylko te, które przesyłane są poprzez naciśnięcie słowa "TUTAJ" w tekście Regulaminu. Otóż odpowiedzi można wysyłać skądkolwiek i jakkolwiek - na adres biblia@wiara.pl - żeby nie było nieporozumień i niejasności - dokonam drobnej korekty w Regulaminie: aktywne "TUTAJ" zmienię na niektywne "biblia@wiara.pl"

Pozdrawiam

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama