Na bieszczadzkich szlakach o Biblii

Dwa turnusy rekolekcyjne w Wetlinie w Bieszczadach organizują w sierpniu siostry urszulanki. Zapraszają chłopców i dziewczęta od 15 lat.

Rekolekcje będą się odbywać w domu pielgrzyma ojców bernardynów przy starym drewnianym kościółku w Wetlinie. Pierwszy turnus w dniach 8 – 16 sierpnia kierowany jest do młodzieży pełnoletniej, drugi – od 20 do 28 sierpnia dla młodych, którzy ukończyli 15 lat. Turnusy są koedukacyjne. Głównym tematem będzie „Biblia – Słowo Życia”, jednak jego rozwinięcie będzie w obu przypadkach inne.

- Już trzy osoby zdeklarowały swój udział w obu turnusach. Zanurzymy się zatem w świat Biblii, świat postrzegany przez ludzkich autorów żyjących wiele wieków przed nami, jak i słowo Boga kierowane dzisiaj do każdego z nas. Rekolekcje w Bieszczadach to niezapomniane przeżycia estetyczne i duchowe, żaden dzień nie jest podobny do drugiego: codziennie inna konferencja, inny szlak, wspaniała zabawa, codzienne uczenie się Boga, siebie i drugiego człowieka – opowiada s. Dorota Cejba.

Rekolekcje w Wetlinie prowadzone są przez siostry urszulanki od kilkunastu lat, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędą się dwa turnusy.

- Ktoś powiedział, że w Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już się tylko wraca i tak jest rzeczywiście - mówi s. Dorota.

Koszt pobytu wynosi 300 zł i obejmuje noclegi, całodzienne wyżywienie, ubezpieczenie i wyjścia na szlaki. Dojazd do Wetliny we własnym zakresie. Zapisy do końca lipca u s. Doroty – 663 049 194, email: sdorotacejba@gmail.com.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Sponsorowane

    Www.CzesciAuto24.PL