Na bieszczadzkich szlakach o Biblii

Dwa turnusy rekolekcyjne w Wetlinie w Bieszczadach organizują w sierpniu siostry urszulanki. Zapraszają chłopców i dziewczęta od 15 lat.

Rekolekcje będą się odbywać w domu pielgrzyma ojców bernardynów przy starym drewnianym kościółku w Wetlinie. Pierwszy turnus w dniach 8 – 16 sierpnia kierowany jest do młodzieży pełnoletniej, drugi – od 20 do 28 sierpnia dla młodych, którzy ukończyli 15 lat. Turnusy są koedukacyjne. Głównym tematem będzie „Biblia – Słowo Życia”, jednak jego rozwinięcie będzie w obu przypadkach inne.

- Już trzy osoby zdeklarowały swój udział w obu turnusach. Zanurzymy się zatem w świat Biblii, świat postrzegany przez ludzkich autorów żyjących wiele wieków przed nami, jak i słowo Boga kierowane dzisiaj do każdego z nas. Rekolekcje w Bieszczadach to niezapomniane przeżycia estetyczne i duchowe, żaden dzień nie jest podobny do drugiego: codziennie inna konferencja, inny szlak, wspaniała zabawa, codzienne uczenie się Boga, siebie i drugiego człowieka – opowiada s. Dorota Cejba.

Rekolekcje w Wetlinie prowadzone są przez siostry urszulanki od kilkunastu lat, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędą się dwa turnusy.

- Ktoś powiedział, że w Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już się tylko wraca i tak jest rzeczywiście - mówi s. Dorota.

Koszt pobytu wynosi 300 zł i obejmuje noclegi, całodzienne wyżywienie, ubezpieczenie i wyjścia na szlaki. Dojazd do Wetliny we własnym zakresie. Zapisy do końca lipca u s. Doroty – 663 049 194, email: sdorotacejba@gmail.com.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama