Światło z nieba

Nasza bowiem ojczyzna jest w niebie... - Flp 3, 20.

Wiele rzeczy na tym świecie potrzebuje naprawy. Podobnie jest i w twoim świecie: złamane obietnice, zerwane relacje i o wiele więcej. Nie musisz jednak starać się ich naprawiać. Tak naprawdę nie możesz – jesteś tylko człowiekiem.

Nie powstrzymuje cię to jednak od podejmowania prób. Gdy widzisz coś, co jest nie tak, masz zwyczaj natychmiast zajmować się rozwiązywaniem problemów. Nie to jest jednak twoim głównym życiowym obowiązkiem – ale twoja relacja ze Mną. Jeśli w ciągu dnia pojawia się problem, porozmawiaj ze Mną o nim. Zapytaj, co o tym myślę. Zamiast lecieć na oślep i starać się naprawiać sytuację, poproś, bym ci pokazał, co jest naprawdę ważne.

Pamiętaj, że ten świat przeminie, a ty tylko przez niego przechodzisz. Twój prawdziwy dom jest w niebie – i nawet twoje największe problemy bledną w niebiańskim świetle wieczności.

Przeczytaj sam:
Ps 32 (31), 8; Łk 10, 41–42; Flp 3, 21

*

Powyższe rozważanie pochodzi z książki "Jezus mówi do ciebie. Słowa do młodych". Autorki: Sarah Young, Tama Fortner (oprac.). Wydawnictwo: Esprit.

Światło z nieba

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.