Komentarze 2
 • feris
  23.03.2019 12:39
  pewien ksiądz napisał kiedyś, że Bóg wybacza grzechy ale i tak , potem , będziemy musieli za nie odpokutować....nie rozumiem tego, jestem bardzo przygnebiona , gdy przypomniam sobie te słowa....
  • katol
   27.03.2019 07:12
   To prawda, trzeba będzie to odpokutować. Jednak pocieszające jest to że możemy zrobić to już teraz będąc tu na ziemi. A jak to zrobić - módl się za innych, za grzeszników, poświęcaj każdą czynność, cokolwiek robisz - mów Bogu Najwyższemu że czynisz to by zadość uczynić za swoje grzechy. Wynagradzaj - masz pierwsze soboty miesiąca, uczestnicz w tych nabożeństwach, pielgrzymuj by czynić pokutę za swoje grzechy. Pogadaj o tym z księdzem, popytaj. Ja słucham mojego proboszcza, on często o tym nam przypomina. Pozdrawiam! Niech Cię Bóg błogosławi! No właśnie - wybaczaj, nie oceniaj tylko wszystkich błogosław - nawet swoich wrogów.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.