Komentarze 4
 • Janusz
  29.10.2010 08:57
  Ad. Czemu?

  ( ... ). To wszystko PRAWDA.
 • Alina
  29.10.2010 10:14
  Tak naprawdę chcielibyśmy, żeby Bóg nam pomagał, ochraniał, wspierał w naszych szlachetnych dążeniach i co najwyżej pomagał nam skorygować, błędy, leczył z egoizmu i pychy... Jednak generalnie, chcielibyśmy kształtować własne życie sami. Dlatego szukamy jedynie ogólnych wskazówek, trochę boimy się, że Bóg nam wszystko zburzy. Pragniemy żeby mówił do naszego serca, ale wiemy, że w Bożą miłość wpisany jest krzyż, a tak bardzo ciężko się nam do niego przekonać.
 • Estera
  29.10.2010 10:23
  "Dziękuję Bogu mojemu, ilekroć was wspominam zawsze w każdej modlitwie, zanosząc ją z radością za was wszystkich, z powodu waszego udziału w szerzeniu Ewangelii od pierwszego dnia aż do chwili obecnej."

  Flp 1,1-11

  Tak,właśnie. Pięknie,że możemy rozważać Pismo Święte przed komputerem we Wspólnocie Osób,które chcą rozważać anonimowo, bez dodatków co posiadam i jakie mam wpływy:)
  Smutno,że chętnych do rozważania tak mało w realu.
  Może brakuje przewodników?

  Biorę przykład z Jezusa, który miał czas na bycie w tłumach i czas na bycie tylko z Ojcem.

 • B.
  29.10.2010 20:48

  Niezłe lańsko!

  Oberwało mi się, choć dziś nie jest lany poniedziałek. Łatwizna, ot czego najszybciej się uczę!

  Podziwiam ludzi którzy nie śpią, nie jedzą, nie sprzątają, nie piorą, tylko cały czas studiują Słowo Boże. Ja tak nie potrafię, ot i tyle.

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg