Znałem Jezusa

Nowy, biblijny serial telewizyjny.

Poniżej prezentujemy krótki zwiastun tej 8-odcinkowej produkcji, która od 15 do 22 kwietnia będzie emitowana na kanale History.

Edward Kabiesz na łamach "Gościa Niedzielnego" pisał o tej kręconej w Maroku produkcji, że ma ona charakter ekumeniczny i "– w odróżnieniu od licznych pseudohistorycznych dokumentów emitowanych na różnych kanałach telewizyjnych – do tematu podchodzi poważnie, opierając się na tym co, znajdujemy w Nowym Testamencie. A więc bez sensacyjnych wątków w rodzaju: czy Maria Magdalena była żoną Jezusa i czy mieli dzieci? Być może dla wielu krytyków serial okaże się nawet za bardzo religijny, bo nie dyskredytuje biblijnej opowieści" (więcej na ten temat w tekście "Jezus ekumeniczny").

Emisje kolejnych odcinków zawsze o godz. 20:00, a tytułu kolejnych epizodów to: "Józef: narodziny", "Jan Chrzciciel: misja", "Maryja: pierwsze cuda", "Kajfasz: wskrzeszenie Łazarza", "Judasz: zdrada", "Piłat: sąd", "Maria Magdalena: ukrzyżowanie" i "Piotr: zmartwychwstanie". 

HISTORY Polska ZNAŁEM JEZUSA I Od poniedziałku, 15 kwietnia codziennie o 20:00
«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.