Komentarze 2
 • Krysia
  17.11.2013 09:47
  Tylko co zrobić jak pracy nie ma? Chyba jestem niezaradna, bo szarpię się 2 lata z poszukiwaniem pracy, "zwiedziłam" już wszystkie rodzaje umów włącznie z działalnością gospodarcza i nie mogę nic zarobić tylko straty same :( Co w takim wypadku? Czy sami zaradni i przedsiębiorczy mają prawo do życia? :(
 • majka
  17.11.2013 15:36
  Tak jest napisane: "kto nie chce pracować niech nie je" i jeszcze: "zajmują się rzeczami niepotrzebnymi". Niestety teraz dużo ludzi chce pracować ale nie ma pracy dla nich. Myślę, że już samo poszukiwanie pracy jest pracą. Każdy na co dzień wykonuje wiele czynności, które są pracą. Co to są te niepotrzebne rzeczy? może np. zbyt dużo czasu zajmuje nam TV, internet, za wiele w nas lenistwa?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.