Fnały Konkursu Wiedzy Biblijnej

W Niepokalanowie trwają dwudniowe finały XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Jego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. To jedna z największych inicjatyw biblijnych w kraju, adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

„Konkurs ma się przyczyniać do rozmiłowania młodych w Słowie Bożym – powiedziała jedna z koordynatorek, Beata Zembrzycka. – To jest też takie żywe świadectwo, bo najlepsza reklama dla Pisma Świętego wśród młodzieży to właśnie słowo... «Słuchaj, sięgnąłem, zobaczyłem, naprawdę warto». To chyba jest najważniejsze, taka właśnie reklama Pisma Świętego poprzez sięgniecie i podanie drugiemu człowiekowi dalej: «Spróbuj, zobacz»” – podkreśliła koordynatorka konkursu.

Na zwycięzców czekają indeksy na renomowane uczelnie wyższe.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.