Informacje bieżące

Wyniki już zostały podane - wszystko rozstrzygnie się w ostatniej turze - pozostałe informacje po kliknięciu na "więcej" :)


Chwila na pewne podsumowanie dotychczasowych tur.

1. Dziękuję bardzo za wszelkie pozdrowienia, wyrazy życzliwości, uznania itp. - przepraszam, że nie na wszystkie odpowiedziałem w mailach. Po prostu brakuje na to czasu. Podobnie jak na ustosunkowywanie się do sugestii i pytań - biorę je pod uwagę, w miarę możliwości staram się je uwzględniać i wprowadzać w życie. Pozostał jeszcze tydzień na dopracowanie szczegółów, choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie da się "zadowolić" wszystkich i spełnić wszystkich oczekiwań.

2. W związku z powyższym - proszę uwzględnić, że zarówno cały serwis jak i konkurs tworzy jedna osoba w czasie wolnym, poza swoimi normalnymi obowiązkami stąd niekiedy mogą wystąpić pewne opóźnienia w omówieniach pytań i podawaniu wyników.

3. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem zarówno wiedzy, zaangażowania jak i dociekliwości Uczestników.

4. W najbliższym czasie zostanie na forum.wiara.pl utworzony specjalny temat dla Uczestników konkursu, gdzie będzie można wymieniać się uwagami, podyskutować, a i przy okazji wzajemnie poznać. Szczegóły na ten temat zostaną podane później.


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

ks. Adam

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama