Trwa 18. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Trwa 18. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

Jak przypomniał wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Sławomir Józefiak, głównym celem biblijnych zmagań jest zachęta młodych do czytania Pisma Świętego. „To jest Księga, która daje nam przed wszystkim wskazówki, odpowiedzi na bardzo ważne, istotne pytania w życiu każdego z nas. Dlatego warto, aby w taki głęboki sposób sięgać do kart Pisma Świętego. Taką zachętą jest właśnie konkurs” – stwierdził Sławomir Józefiak. 

W tym roku uczestnicy będą się pochylać nad 1 i 2 Księgą Królewską oraz Ewangelią wg św. Marka. Na najlepszych czekają nagrody. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 3 marca na stronie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOŚCIÓŁ

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.