Billboardowa zachęta do czytania Pisma Świętego

Inicjatywa ma przekonać młodych, że Pismo Święte jest aktualne.

Na ulicach Wrocławia pojawiła się kampania zachęcająca do czytania Pisma Świętego. Zawróceni.pl to pomysł Fundacji „Vide et Crede”. Na wielkoformatowych plakatach pojawili się m.in. bracia Paweł i Łukasz Golcowie, Arkadiusz Zbozień i Anna Musiał – każdy w ręku trzyma Biblię.

 „Inicjatywa ma przekonać młodych, że Pismo Święte jest aktualne – mówi asystent kościelny Fundacji „Vide et Crede”. – Jeżeli weźmiemy księgi mądrościowe Pisma Świętego: Przysłów, Hioba, Mądrości, Syracha, zwrócimy uwagę na słowa, które zostały stworzone przez Ducha Świętego oraz tych, którzy pisali je 2,5 tysiąca czy 3 tysiące lat temu, i przeniesiemy na grunt dzisiejszy, to wtedy okaże się, że są one dzisiaj genialne. To czego nam potrzeba więcej?” – dodał ks. Piotr Wiśnowski. 

Częścią kampanii są też krótkie filmy reklamowe z udziałem gwiazd. Pierwsze produkcje pojawiły się już w internecie.

VIDE et CREDE ZAWRÓCENI + AGNIESZKA MUSIAŁ

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.