Refleksja na dziś

Środa 9 listopada 2011

Czytania » Na zdrowie!

„Mechanizm zaczyna szwankować” – myślałem sobie, kiedy po zjedzeniu tej czy innej potrawy zaczynałem odczuwać sensacje w postaci mrowienia w palcach czy czegoś w stylu zawrotu głowy. „Jest pan uczulony” – orzekł lekarz patrząc na wyniki badań krwi. Takie proste? Wystarczy zmienić dietę, by poczuć się o dwadzieścia lat młodszym?

Świat też choruje. Też miewa swoiste alergie. Choruje na głupotę, pseudonaukowe przesądy i modne ideologie. Alergie ma na to, co mogłoby z chorobny wyleczyć. To dlatego w tej maszynerii coś ciągle rzęzi i zgrzyta. Dlatego od czasu do czasu zacina się na amen wybuchając hekatombami  ofiar szaleńców. A wystarczyłoby przestać przyjmować to, co świat zatruwa. Wystarczyłoby sięgnąć po zdrową naukę Jezusa.

W widzeniu Anioł powiedział do Ezechiela „Woda ta (wypływająca spod świątyni) płynie na obszar wschodni, wzdłuż stepów, i rozlewa się w wodach słonych, i wtedy wody jego stają się zdrowe. Wszystkie też istoty żyjące, od których tam się roi, dokądkolwiek potok wpłynie, pozostaną przy życiu”. Jezus powiedział kiedyś o sobie, że jest życiem. Tak, Jego Ewangelia potrafi uzdrowić najbardziej skomplikowane problemy.

Przeczytaj komentarze | 3 |  Wszystkie komentarze »


Ostatnie komentarze:

3 kratka 09.11.2011 17:22
wiadomo!! kto napisał komentarz!
Ktoś r o z m i ł o w a n y w BOGU i JEGO SŁOWIE :-)
2 helena 09.11.2011 13:04
Tak Jego Ewangelia potrafi uzdrowić-
Słowo Boże uzdrawia przez Ducha Świętego -w kościele, jako budynku i świętej świątyni,zebrani w imię Jezusa...

Jezus Żywą Wodą...
świątyni naszego serca...

Wielbimy Boga w duchu i w prawdzie...
3 judyta 09.11.2011 12:49
Piękny komentarz,choć nie wiadomo kto go napisał.Z mojego ostatniego doświadczenia mogę dodać tyle,że będąc w niedzielę po dniach skupieniach odwiedziłam solenizantkę Elę i usłyszałam właśnie taki komentarz ,że wyglądam coraz młodziej, nie stosowałam ,żadnej diety .Natomiast dane mi było doświadczyć i u siebie i u i innych działania Łaski Bożej.

Zgadzam się ze zdaniem "Jego(Jezusa) Ewangelia potrafi uzdrowić najbardziej skomplikowane problemy."

wszystkie komentarze >

Uwaga! Dyskusja została zamknięta.

Reklama

Reklama