Refleksja na dziś

Środa 26 lipca 2017

Czytania » Tu i teraz

Wielu proroków i sprawiedliwych pragnęło ujrzeć to, na co wy patrzycie, a nie ujrzeli; i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli.  Mt 13

Wiele razy rodziła się we mnie refleksja i wdzięczność za to, że czas i miejsce, w którym Pan Bóg pozwolił mi żyć to najlepsze, co mogło mnie spotkać. Nie muszę oczekiwać w grzechu pierworodnym i każdym innym na przyjście Mesjasza. Żyję w czasach, kiedy zbawienie się dokonało i w pełni mogę z tego daru korzystać. Oczyszczać serce, gdy popadnę w grzech, umacniać się Ciałem Chrystusa każdego dnia. Nie ma większego daru i szczęścia na ziemi niż jednoczenie się z Bogiem.

Wdzięczność za ludzi, których postawił na mojej drodze. Za rodziców, którzy przekazali mi wiarę i tych, którzy dopomogli mi lepiej poznać Boga, przyjąć Go do serca. Za mądrych spowiedników, patrzących na mnie, jak na zagubione dziecko Boże, uświadamiających mi ogrom Bożej miłości.

Radość za codzienne doświadczenia zarówno te dobre, jak i złe, które kształtują mnie i uświadamiają mi prawdę o sobie, pomagają szukać woli Bożej i dostrzegać Jego obecność i troskę.

 

exodus15band dziękuję - exodus 15

Aleksandra Kozak

 Wszystkie komentarze »

Uwaga! Dyskusja została zamknięta.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama